• Новак
Кинески jingdezhen стариот сини и бели порцелански вазна

Кинески jingdezhen стариот сини и бели порцелански вазна

DEN 2207.52
Во достапна форма

Пристапност

Ние ќе го испрати како е можно поскоро. комуникации. Би сакал, ако не е нешто во ред со нашето работење, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас пред да замине било повратни информации! Ние сакате да бидете 100% satified со вашата нарачка. Ние ќе поминат низ Кина, Хонг Конг Воздух парцела или E-mail Bao испратени до вас.
Политика На Враќање :
7 денови 100% пари назад гаранција во случај.
Услуги на клиентите :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да ми кажете ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Па ако понудата на предмети и не го плати тоа.Целата превозот надомест ќе бидат платени од страна на купувачите. Во овде, е производ се соберат, Ние имаме свои луѓе одат и collecte овие работи. Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички на e Bay за нас ќе биде прифатена. Ние collecte ги форма лични колектор. Ако ви се допаѓа нив, ве молиме да се земе еден момент за да ни остави позитивен фидбек. Има префинет форми и препознатлив стил. Големата уметност богатство! Тоа е многу исклучителна занаетот.
1) точка не одговара опис точно :
а) дека не е опишан значителни дефекти,
б) се најде разлики на власт во случај јас гаранција за автентичноста (документирани експертски е заклучок потребен за наплата на процесот);
2) голема штета се случи во транзит (мора да одбие да го потпише и да го прифатат објект)
Ако било следниве околности се случи,ние нема да наплата на плаќање :
(1) Купувачот има промени својот ум или само сакате да се вратите објект без било каква причина се споменува во пари назад гаранција;
(2) Купувачот добил негативно мислење во однос на објект од некомпетентни извор;
(3) Пакетот се врати на мене од страна на поштенската служба, ова обично се случува кога некој не обезбеди точен поштенска адреса : во овој случај јас ќе го испратам пакет повторно по потврдата на адреса.

Главните карактеристики

Материјал:
Керамички & Глеѓ
Стил:
Народната Уметност
Бренд Име:
MIAO ЈАНГ ГОНГ ЈИ
Тема:
Маскота

Избор на клиент