• Новак
220V Електричен Котел Чаша Вода | Домаќинство Нерѓосувачки Вода Литургија | со Контрола на Температурата Чип

220V Електричен Котел Чаша Вода | Домаќинство Нерѓосувачки Вода Литургија | со Контрола на Температурата Чип

DEN 6384.00
DEN 6720.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

сертификација:
CE,АДС,БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Капацитет:
1-2L
термичка:
Yes
Автоматско Shut-оф:
Yes
Број На Модел На:
DK270NB
Бренд Име:
YunlinLi
Моќност (W):
2000W
Функција:
360 Степени Ротациона База
Функција:
Безбедност Автоматско Исклучување Функција
Извор На Енергија:
220V/50Hz
Школка Материјал:
Стакло
Материјал:
Стакло
Греење Метод:
Underpan Греење
Греење Брзина:
Скала Марка:
Литургија Марка
Стил:
Електричен Котел
Напон (V):
220v

Избор на клиент