• Новак
Ново Соединение Лак Риболов Врти Ролна за Соединение Лак Снимање Лов, Стрелаштво Риболов Додаток

Ново Соединение Лак Риболов Врти Ролна за Соединение Лак Снимање Лов, Стрелаштво Риболов Додаток

DEN 1504.00
DEN 1583.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Понекогаш може да биде малку грешка за големина или боја помеѓу производот што сте го добиле и го покажа во слика, ако сте сериозни купувачот и очекуваме 100% точни, ве молиме размислете за тоа пред да го купат.
Ние можеме да брод на вашиот парцела во светот преку EMS, DHL, Кина Пост, Сингапур Пост, итн,. ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го решиме нашиот проблем и да се реши тоа за вас.
Производи со батерии не се дозволени превозот преку Кина Пост, ние само можеме да брод нив преку Сингапур Пост.
Ако не сте задоволни со нашата производот и нашите услуги, ве молиме да потрае неколку секунди за да ни остави 5-ѕвезда позитивни повратни информации, тоа е многу важно за нас.
Ние ќе брод вашата парцела што е можно поскоро по вашата исплата, но ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на трети лица-услуга. Но, ако пратката не беше пристигна во рамките на вашиот очекува време, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.
Ние ќе етикета пакетот како ниска вредност за да се избегне дополнителен данок. Ние ќе се потрудиме да ви помогне во донесувањето на царинење, но ако царинскиот праша, купувачите треба да биде одговорен за данок.

Главните карактеристики

Тип:
Лак & Стрелка Сет
Бренд Име:
Junxing
Употреба:
Лов
Број На Модел На:
JUNXING2020
Име:
Соединение Лак Риболов Врти Ролна
боја:
Црна
За:
Соединение Лак

Избор на клиент