• Новак
INSTANTARTS Наука Шема Лето Мрежа Мажите Чевли Лесни Лизга-на Мокасина Чевли за Машки Стилски Патики Чевли Homme Момчиња

INSTANTARTS Наука Шема Лето Мрежа Мажите Чевли Лесни Лизга-на Мокасина Чевли за Машки Стилски Патики Чевли

DEN 864.00
DEN 1439.52
-40 %
Во достапна форма

Пристапност

02 - ве Молиме да заврши на плаќање во рок од 5 дена откако ќе го поставите цел.(празници може да биде продолжен) 04 - стоката ќе се дојде до вас во 10-50 работни дена зависи од превозот начини,дестинација и други фактори. 04 - Ако примите недостатоци или погрешно стоки,ве молиме да ги фотографиите за стоки и контактирајте со нас. 04 - се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacket на другите земји,обично тоа треба да додадете некои пари,ве молиме контактирајте со нас. 05 - За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена.
Повратни информации Доколку имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. 02 - да го Прилагодите вашиот живот,креативни вашите сопствени дизајни, .
За Плаќање и Испорака 01 - во Моментов,што може да се плати со Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро дебитна картичка,Web Money,Зачувам и Банкарски Трансфер. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Бренд Име:
instantarts
Затворање Тип:
Лизга-На
Број На Модел На:
AQ
Обвивка Материјал:
Синтетички
Функција:
Пот-Absorbant,Дише,Тешко Носи,Светлина,Масажа,Анти-Мирис
Insole Материјал:
ЕВА
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Сезоната:
Лето
Чевли Тип:
Основни
Outsole Материјал:
ЕВА
Шаблон Тип:
Печати
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Објектот:
Мажите секојдневен се лизга на патики
Тип:
Мажите студентите момчиња секојдневен прошетка патики
Големина:
Please according to our size chart
Функција:
Дише, удобно, стилски , 3d печатење
Име:
Наука Шема печатени дизајни станови чевли
боја:
Како се покаже слика
Pls note1:
Може да се прилагоди било слики на чевли
Pls note2:
Добредојдовте пад на превозот и wholesales
Тип Име:
Слободно мала тежина патики

Избор на клиент