• Новак
DKW бесплатен превозот фонтана пенкало Висок квалитет пенкала бизнис подарок испрати дечко сопруг луксузни caneta испрати 5pcs мастило sac 007

DKW бесплатен превозот фонтана пенкало Висок квалитет пенкала бизнис подарок испрати дечко сопруг луксузни

DEN 307.00
DEN 384.00
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип:
фонтаната пен
Пишување Точка:
0.7 mm
Бренд Име:
ЦРНА ГОРА
Посебна Апликација:
пишување
Број На Модел На:
0705
Nib Тип:
Стандарден Тип
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал:
Други Метали
Материјал:
Метал
Nib Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакување:
Лабава

Избор на клиент