• Новак
INSTANTARTS 2018 Лето Воздух Мрежа Повик Мажите Чевли Пијано Тастатура Печати Лизга На Патики Чевли Човек Мода мала Тежина Прошетка Чевли

INSTANTARTS 2018 Лето Воздух Мрежа Повик Мажите Чевли Пијано Тастатура Печати Лизга На Патики Чевли Човек Мода

DEN 835.00
DEN 1439.52
-42 %
Во достапна форма

Пристапност


Гаранција и Гаранција 01 - 100% Вистински фотографии,разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. 04 - Додадете ни ја вашата омилена продавница листа,се повеќе се изненади и попуст. 05-Додадете стоката во вашата шопинг кошничка,добие најдобрата цена во прв пат и да се купи во време. 03 - Ние ќе брод надвор стоката во рок од 5 работни дена откако ќе го завршите плаќање. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.ве молиме во вид преовладува. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Ние ќе се реши во разумен начин. 03 - Ако ја врати стоката,треба да се обрне враќање товар и ни даде патеката број. 05 - За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена. 04 - Ако примите недостатоци или погрешно стоки,ве молиме да ги фотографиите за стоки и контактирајте со нас. 03-За превозот,обично ние брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Au. 05 - Ако има некои други проблеми,ве молиме контактирајте со нас прво пред да се отвори спорови.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Бренд Име:
instantarts
Затворање Тип:
Лизга-На
Број На Модел На:
AQ
Обвивка Материјал:
Синтетички
Функција:
Пот-Absorbant,Дише,Тешко Носи,Светлина,Масажа,Анти-Мирис
Insole Материјал:
ЕВА
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Сезоната:
Лето
Чевли Тип:
Основни
Outsole Материјал:
ЕВА
Шаблон Тип:
Печати
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Објектот:
Мажите секојдневен се лизга на патики
Тип:
Мажите студентите момчиња секојдневен прошетка патики
Големина:
Please according to our size chart
Функција:
Дише, удобно, стилски , 3d печатење
Име:
пијано тастатура печатени дизајни станови чевли
боја:
Како се покаже слика
Pls note1:
Може да се прилагоди било слики на чевли
Pls note2:
Добредојдовте пад на превозот и wholesales
Тип Име:
Слободно мала тежина патики

Избор на клиент