• Новак
Компатибилен со DB15M Edan SE-1,S-3,SE-601A на ЕКГ/ЕКГ 10 доведе 3.0 mm Din приклучок IEC кабел или АХА

Компатибилен со DB15M Edan SE-1,S-3,SE-601A на ЕКГ/ЕКГ 10 доведе 3.0 mm Din приклучок IEC кабел или АХА

DEN 1776.00
Во достапна форма

Пристапност


Компатибилен со DB15 M Edan SE-1,S-3,SE-601 A на ЕКГ/ЕКГ 10 доведе 3.0 mm Din приклучок IEC кабел или АХА
Топло прашува :
Сите кабел видови за овој проект се IEC, ако треба АХА модел, ве молиме имајте во предвид кога ставање на ред, ви благодарам! ! !

Главните карактеристики

Големина:
IEC 10-Lead
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
H88208-A
Функција:
екг кабел
боја:
Сива
Компатибилен со:
Edan SE-1,S-3,SE-601A
приклучок за полнач:
DB15M
Место на Потекло:
Guangdong Кина(копно)

Избор на клиент