• Новак
ЕДИНИЦА UT682 Мултифункционален Кабел Finders Жица Tracker Детектор Тестер на Телефонска Линија на Следење на Функција Мрежа Жица Tracker

ЕДИНИЦА UT682 Мултифункционален Кабел Finders Жица Tracker Детектор Тестер на Телефонска Линија на Следење

DEN 1391.52
Во достапна форма

Пристапност


UT682 - Жица Tracker се состои од предавателот и приемникот.
Таа има функционира како телефонска жица за следење, мрежа жица за следење, кабел жица за следење, мрежа жица проверите, итн. и тоа произведува брзи и точни мерења.
UT682 е идеална алатка за персоналот за да се инсталира и одржува мрежни системи со линии на комуникација и интегриран жици кола.
1 x Кабел Emitter ( Не вклучувајќи го batterys )
1 x Кабелски Приемник
1 x RJ11 Кабел
1 x RJ45 Кабел
1 x RJ11 Adaptation линија
1 x RJ45 Адаптација линија
1 x Кабел со Крокодил Менгеме
1 x торбичката

Главните карактеристики

Бренд Име:
ЕДИНИЦА
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
UT682

Избор на клиент