• Новак
Лето Мажите Чевли Рим Мода Рамен Концизен Луксузни Влечки Мажите Рим Солидна Сандали Пролет Нови Мажите Appliques Плажа Секојдневен Влечки

Лето Мажите Чевли Рим Мода Рамен Концизен Луксузни Влечки Мажите Рим Солидна Сандали Пролет Нови Мажите Appliques

DEN 2690.00
DEN 3842.88
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


2017 New Пристигнување Мажите Sock Сандала Основните Луксузни Тренери се Лизга Лето Мажите Овен Чевли Повик за Плетење Станови Пролет Црна ГД Чевли

Главните карактеристики

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 8, 9, 10, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Број На Модел На:
89334556.0
Повод:
Повик
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Затворање Тип:
Лизга-На
Стил:
Концизен
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Сандала Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Моден Елемент:
Рим
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Бренд Име:
дали dower
Insole Материјал:
Свиња Сплит
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Outsole Материјал:
Гума

Избор на клиент