• Новак
Прилагодено Вашиот Слика Постер Печатење Свила Ткаенини Печатење На Постер Печатење На Ткаенина Ткаенина Ѕид Постер Обичај Сатен Постер

Прилагодено Вашиот Слика Постер Печатење Свила Ткаенини Печатење На Постер Печатење На Ткаенина Ткаенина Ѕид

DEN 288.00
DEN 383.52
-25 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние само брод вашата потврди адреса во aliexpress,ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно пред да се одржи вашата цел,Сите нарачки ќе биде превозот во 1~4 работни дена по исплата потврда 2).Плаќање Ние ви препорачуваме да изберете плаќање Преку ЗАЧУВАМ,ЗАЧУВАМ е безбедно за купувачот и за продавачот,ако ви треба да користите"други"плаќањето,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-пошта или пораки.Боја на Сликата како што е прикажано на сликата.Превозот начин е Aliexpress Стандард превозот,E-pack,Кина пост воздух пошта,и др,нормално време на испорака е 20~50 дена,но некои земји ќе биде подолго од 60 дена.
Ако имате прилагодено печатење на постер, ве молиме контактирајте со продавачот! Прифати обичај printting : Можете да одберете постоечка слика за печатење и, исто така може да испрати свој омилени фотографии на мојот inbox(Може да биде во било кој формат,JPG е подобро),ние може да направи за вас!(Повисока од слика пиксели, на поостри). Кориснички туш завеси можат да се задоволат со сите ваши барања за бања, давајќи ви е удобно. Поради промени во логистика политика, ние треба вашата full name за да се осигура дека може да ја прими стоката.

Главните карактеристики

Големина:
27X40cm, 30X45cm, 40X60cm, 50X75cm, 60X90cm
Бренд Име:
xxihlive
Број На Модел На:
Yui
Спецификација:
Single-piece Package
Класификација:
За Ѕид
Тема:
Портрет
Материјал:
Платно
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Класичен

Избор на клиент