• Новак
Cafoucs Задниот Браник Влечење Долниот Капак На Окото Капи За Porsche Cayenne 2011 2012 2013 2014

Cafoucs Задниот Браник Влечење Долниот Капак На Окото Капи За Porsche Cayenne 2011 2012 2013 2014

DEN 893.00
DEN 949.92
-6 %
Во достапна форма

Пристапност

Овој Производ е суровина Боја, Тоа треба Сликарство иста Боја accrding на вашиот автомобил . Она што можеме да направиме е да брод вашата објект брзо откако ќе се плати, ние навистина не може да се контролира по што се испраќаат
Повратни информации
1.
Задниот Браник Влечење Долниот Капак На Окото Капи За Porsche Cayenne
1. Телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашиот адреса
3 Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било каква царинска задоцнување или данок. Поради транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на поштата. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса.
Пред да нарачате, ве молиме проверете делови број, Слика и автомобил модел внимателно.Материјал : направени од високо квалитетна abs пластика. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услугата на Купувачи, и нашата служба за корисници специјалисти се секогаш стои страна да го реши секој на вашиот проблем.Одговара За Porshe Cayenne 2011 2012 2013 2014
3. Ние во голема мера го цениме вашата 5-ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме да НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош
.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Браници
Автомобил модел:
ЗА porsche Cayenne
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Име На Модел:
7P5807499
Објектот Висина:
2cm
Објектот Должина:
5.0cm
Објектот Ширина:
5.0cm
Материјал Тип:
Пластични
Модел Година:
2011-2014
Специјални Функции:
забавува очни капаци
Бренд Име:
Cafoucs
Објектот Тежина:
0.05kg
Поставување на Возило:
На Задното Лево, Заден Десен

Избор на клиент