• Новак
HDMI LCD Контролер Одбор Работи За 15.4 инчен 1440x900 LTN154BT05 N154C3 B154PW01 LCD Екран

HDMI LCD Контролер Одбор Работи За 15.4 инчен 1440x900 LTN154BT05 N154C3 B154PW01 LCD Екран

DEN 1118.88
Во достапна форма

Пристапност


LCD Контролер Одбор :
HDMI LCD Одбор Работи за LVDS Интерфејс LCD Екран
Текст Адаптер : 12 Vdc Повеќе од 2 A.
Дојде Во Standby Модел Кога Не Влезниот Сигнал
Standby Модел
Видео Внесување : HDMI
OSD : Brightness Разлика од Авто Јазик И Така Натаму
Јазик : Англиски Француски Германски На Шпански, Италијански И Така Натаму
Одбор Големина : 74mm x 53mm x 12mm
Компатибилен Работа Со :
15.4 инчен 1440*900 :
CLAA154 WP05 B154 PW01 V.1 N154 C3 N154 C1-L01 N154 C1-L02 LP154 WP1 LTN154 BT05
1× HDMI LCD Контролер Одбор VS-TY2660 H-V1
1× 1 CCFL Инверторот Одбор
1× 30 Pin Сигнал Кабел
1× Тастатура Со Кабел
1× Далечински Управувач(Батерија, Не се вклучени)

Главните карактеристики

Број На Модел На:
VS-TY2660H-V1
Бренд Име:
VSLCDISPLAY
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
is_customized:
Yes
Компатибилен:
Рачни Играч, Конзола За Игри

Избор на клиент