• Новак
Wekays За Sony XZ1 Случај G8341 G8342 Симпатична Цртан филм Еднорог Черепот Кожа Флип Funda Случај За Coque Sony Xperia XZ1 Покрие Случај XZ1

Wekays За Sony XZ1 Случај G8341 G8342 Симпатична Цртан филм Еднорог Черепот Кожа Флип Funda Случај За Coque

DEN 213.00
DEN 239.04
-11 %
Во достапна форма

Пристапност

- 100% Сосема нов, h igh квалитет нови пристигнување симпатична цртан филм 3 D визија шарени животни еднорог цвет черепот пеперутка був стојат носителот СТП кожа + меки силиконски TPU флип паричникот телефон покрие случаи задниот капак на телефонот торба кожата чехол . - Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани случај - се Обезбедува заштита од гребење, испакнатините, нечистотија, маст, и отпечатоци од прсти.Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена, ова е несакана.
Добредојдовте на нашата продавница! Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1. Кога ќе се направи ред,тоа значи дека се согласувате со горе инструкции. - Мешани цел купи 2 парчиња или Повеќе можете да добиете попуст од 5%. Објектот Карактеристики : - Бесплатен Подарок : Ако може да се "Add To Моите Омилени Продавници" или "Add to wish list" , ќе добие Подарок за слободни и кога ќе "Add To Моите Омилени Продавници" кога ќе се даде попуст , ќе знам и тоа во прв момент , откако ќе Додаде продавници или желба листа , можете да оставите порака на нашиот , ние ќе ви испратиме ред со бесплатен подарок .

Главните карактеристики

Материјал:
За SONY XZ1
Пакет:
Случај & Рака
дизајн:
Бизнис,Еднорог,Апстракт,Цитати & Пораки,Спорт,Сјајна,Симпатична,Животни,Цвеќиња,Гроздобер,Ткаеше,Егзотични,Геометриски
Бренд Име:
Wekays
Функција:
Со Картичката Џеб,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Тип:
Паричникот Случај
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
Нови Пристигнување Мода Симпатична Цртан филм 3D Визија Еднорог Черепот Був Сликарство
Големина:
Screen 5.2 Inch
Одговара Модел На Телефон:
За Sony Xperia XZ1 G8341 G8342 За Sony XZ1
Материјал:
СТП Кожа + Меки Силиконски TPU
Стил:
Луксузна 3D Визија Симпатична Цртан филм Животинско Еднорог Черепот Пеперутка За Деца
категорија:
Мобилен Телефон Додатоци
Тип:
Задниот Поклопец Назад На Кожата Случај Покривајте Телефонот Торба Fundas Coque Capa Деца Деца
feature1:
За Sony Xperia XZ1 G8341 G8342 За Sony XZ1 Додатоци
feature2:
За Sony Xperia XZ1 G8341 G8342 За Sony XZ1 Телефон Покрие Случаи
Feature3:
За Sony XZ1 G8341 G8342 За Sony XZ 1 Цртан филм Кожа Покрие Случај
Feature4:
За Sony XZ1 G8341 G8342 За Sony XZ 1 Бренд Телефон Задниот Поклопец Случаи
feature5:
На Photoes Шоу Се Само Пример.Ние Ќе Ја Испрати На Вистинскиот Модел За Вас.

Избор на клиент