• Новак
Дебел високо-револвер кожени сандали женски лето национално класично елегантна рака-насликани цвеќиња ѕиркаат-пети дијамант ретро cheongsam

Дебел високо-револвер кожени сандали женски лето национално класично елегантна рака-насликани цвеќиња ѕиркаат-пети

DEN 7052.00
DEN 7665.60
-8 %
Во достапна форма

Пристапност

Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена или на превозот обвиненија .
Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни. ако верувате дека објектот примена е во погрешна боја . Ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек.
Испорака
Забелешка : поради руската поштенска политика на вредноста, купувачите треба да се пополни во правилното име на примачот име и презиме
"Бесплатен превозот" проект ќе започне "Кина пост" Ако не се добиени стоките во рок од 45 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте минути и обидете се повторно плаќања мора да осиромашен во рок од 5 дена.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ние го прифаќа alipay тука.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување。
.
Повратни информации
Ве молиме оставете пет ѕвезди повратни информации.Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена од денот на нарачката.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Стил:
Моден
Повод:
Партија
Сандала Тип:
Гладијатор
Назад Контра Тип:
Пред & Задните Рака
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Со Платформи:
No
Шаблон Тип:
Флорални
Затворање Тип:
Тока Рака
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Моден Елемент:
Fretwork
Пета Тип:
Чуден Стил
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
KNCOKAR
Insole Материјал:
ПВЦ
Горниот Материјал:
Стадото
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin

Избор на клиент