• Новак
Безжичен далечински ctroller LED единствена боја на мини Dimmer 16A DC5-24V мини Dimmer 433.92 MHz LED лента светлина мини далечински контролер

Безжичен далечински ctroller LED единствена боја на мини Dimmer 16A DC5-24V мини Dimmer 433.92 MHz LED лента

DEN 795.84
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Напон:
5-24V
Тип На Објект:
Нежните
Max. Оптоварување На Моќ:
192W
Гаранција:
2
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE

Избор на клиент