• Новак
MEETEE 30*15.5 CM торба Рамка дрво се справи со антички кафе бакнеж затворач чанта рамки DIY Торба Додатоци 2colors за одберете ZK755

MEETEE 30*15.5 CM торба Рамка дрво се справи со антички кафе бакнеж затворач чанта рамки DIY Торба Додатоци

DEN 481.00
DEN 565.92
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Чанта Рамка Метал дрво Чанта Рамка $ 7.61 /место $11.37 /место $11.79 17% НАДВОР $ 9.95 /место $10. Име на производ : 30*15.37 /место $8.5 CM Информации : 1. Вашето задоволство е наша извршување.46 /место $8.89 17 % ПОПУСТ
Драги пријатели , добредојдовте на нашата продавница.99 17% НАДВОР $ 7.99 17% НАДВОР $ 5.98 17% НАДВОР $ 10. Ние ќе се обидеме потрудиме најдобро најдобро за вас !
Известување : Добра вест ,ако додадете овој производ да им посакам на листата ,откако ќе нареди таа стока,ќе добиете мал подарок.11 /место $10.5 CM торба Рамка дрво се справи со антички кафе бакнеж затворач чанта рамки DIY Торба Додатоци 2colors за одберете ZK755 Тип на Производ : Дрво Чанта Рамка Материјали : Дрво Големина : 30*15. Било јасно ,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас .59 17% НАДВОР $ 9. Ве молиме овозможи 1-2mm разлики поради прирачник за мерење.78 /место $12.Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги,pls ја напушти 5 ѕвезди ,ќе ви понудиме на нашите најдобри услуга следниот пат,Ако не сте satisifed,ве молиме прво контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации,ние ќе направи максимални напори за да ви помогнеме !. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да бидат различни од слики.

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Токи
Функција:
еко-пријателски, растворлив во вода
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Дрво
Тока Тип:
Прстени
Бренд Име:
Meetee
Број На Модел На:
ZK755
Употреба:
Кеси
Техника:
Обложени
Декорација:
Никој

Избор на клиент