• Новак
VGA Виртуелна Дисплеј Адаптер HDMI DDC EDID Атарот Plug Обезглавени Дух Екранот Емулатор за Заклучување плоча 1920x1080 Новата генерација@60Hz

VGA Виртуелна Дисплеј Адаптер HDMI DDC EDID Атарот Plug Обезглавени Дух Екранот Емулатор за Заклучување плоча

DEN 45.00
DEN 47.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.Ви благодариме!
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Далечинска контрола на компјутерот резолуцијата на екранот може да се постави многу високо, а не најниска резолуција црн екран држава.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние барање.
Мали димензии, на најновите чип, ниска моќност, нема топлина. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
HDMI верзија поддржува до 4 K (3840 * 2160) @ 60 Hz, 1080 P @ 120 Hz.VGA и DVI верзија поддршка до 1920 * 1080 @ 60 Hz. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Спецификации :
VGA и DVI верзија поддршка до 1920 * 1080 @ 60 Hz. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
VGA и HDMI екранот виртуелна машина, атарот на оптоварување. До 4 K резолуција може да биде симулиран, односно 3840 * 2160 резолуција. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Опис:
VGA екранот виртуелна машина е главно на стариот VGA интерфејс или DVI-I аналогни интерфејс на домаќинот
употреба.
За да се реши рударство без причина да се запре, на графика не работат на проблемот.
VGA и HDMI екранот виртуелна машина, атарот на оптоварување. Треба HDMI0 поддршка. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нема потреба да се вози, поддршка на сите системи.0 поддршка. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Главните карактеристики

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
centechia
Производи Статус:
Акции
Тип:
Моќ Кабел
Број На Модел На:
vga виртуелна hdmi адаптер
Пакет:
No

Избор на клиент