• Новак
Twoheartsgirl Голема Dane Платно Чевли Патики Високи Врвот на Повик на Жените Vulcanize Чевли Лесни Женски Чипка Станови Чевли

Twoheartsgirl Голема Dane Платно Чевли Патики Високи Врвот на Повик на Жените Vulcanize Чевли Лесни Женски

DEN 1267.00
DEN 1919.52
-34 %
Во достапна форма

Пристапност

Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност задолжени од нивните земјата и стоката ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.
Превозот : Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат. Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 14-55 работни дена.)
Се врати и Гаранција : Сите стоки се проверуваат пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
AK
Insole Материјал:
ЕВА
Бренд Име:
twoheartsgirl
Затворање Тип:
Чипка-Up
Обвивка Материјал:
Платно
Горниот Материјал:
Платно
Сезоната:
Пролет/Есен
Моден Елемент:
Шиење
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Печати
Точка име :
дами платно чевли
Тип На Објект:
класичен платно чевли
Објектот шема :
персоналните сопствени платно чевли
Пад на превозот:
Yes
кориснички:
Yes

Избор на клиент