• Новак
За diluent филтер за mindray п.н.е. 5300/5800/5380 Нови Оригинални

За diluent филтер за mindray п.н.е. 5300/5800/5380 Нови Оригинални

DEN 3739.00
DEN 3935.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

5300/5800/5380 Нови Оригинални ви Благодариме за купување! Превозот
Во комбинација Пратката За мулти-објект нарачки, ве молиме да НЕ се изврши уплата до вас имаат освоено сите предмети што сакаат да се комбинираат Ракување со Време Од 1 работен Ден Превозот Време - Кина Пост : 10-40 работни Дена - Singapore/Хонг Конг Пост : 10-25 работни Дена Гаранција
Ние стоиме зад сите наши производи со 30 ден парите назад или размена на гаранција. Контакт
Нашите услуги на клиентите претставници одговори на прашања секојдневно на работни дена. * За враќање пратката ве молиме контактирајте со нас доставување на реден број и причината за враќање (Return прифатливи до 15 дена откако ќе го примите објект) * Наплата ќе се издаде во рок од 1-2 работни дена по приемот на врати објектот, ве Молиме контактирајте со нас и ни овозможи да го направи тоа право ако имате било какви прашања со вашата нарачка, Ние ќе одговор за сите прашања од крајот на наредниот работен ден. * Ако примите некој предмет кој не е во состојба како што е опишано, ние веднаш ќе ви обезбеди на наплата или замена * Ако вашиот објект не одговара или не сакате, можете да го вратите за еден наплата(помалку превозот).

Главните карактеристики

Бренд Име:
laez evaw
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Eletromagnetic
Број На Модел На:
no

Избор на клиент

KD116N9-40NH-C8 екран
  • Новак

KD116N9-40NH-C8 екран

DEN 2391.00 3146.40

Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите сове