• Новак
Замена Светилки Сијалица За Optoma BL-FS200B СП.80N01.009 DLP Проектор

Замена Светилки Сијалица За Optoma BL-FS200B СП.80N01.009 DLP Проектор

DEN 3309.60
Во достапна форма

Пристапност

Ние трговија на големо оригиналната ТВ Светилки /светилки/modle,компатибилен ТВ светилки/светилки/modle, проектор remotes.

Главните карактеристики

Пакет:
Yes
Бренд Име:
UNICELAI
Фреквенција:
433 MHz
Употреба:
Проектори,Осветлување
Безжична Комуникација:
IR

Избор на клиент