• Новак
Цвет Телефон Случај Капакот за полнење За Motorola МОТО C Плус Случаи Цртан филм Мека TPU Опфаќа Случај За МОТО C Плус XT1723 XT1724 5.0 Кеси

Цвет Телефон Случај Капакот за полнење За Motorola МОТО C Плус Случаи Цртан филм Мека TPU Опфаќа Случај За

DEN 82.00
DEN 85.92
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Искусни КК постапка.Издржливи и перат. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Shippment
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Компатибилен Телефон M odel : за полнење За Motorola МОТО C Плус
4. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.0" Кеси
ДОБРИ ВЕСТИ : Можете да уживате 5% попуст ако купуваат 3 Еез
1 . Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти и Испакнатините.
Повеќе предмети ќе може да се допаѓа :
Драги пријатели,Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
Топло Информации :
Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП ,
да имаше специјален попуст за вашиот втор ред
Опис на производот : Product Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет,Нови моден дизајн, Многу роман, симпатична,и популарни.

Главните карактеристики

Бренд Име:
ERAMIKE
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Motorola
дизајн:
Ткаеше,Симпатична,Животно,Апстракт,Флорални
Големина:
5.0 inch
Карактеристики:
2018 Насликани Ултра Меки Силиконски Кеси Покривајте Телефонот Случаи
Одговара на Моделот:
За Motorola Мото C Плус
Карактеристики:
2018 мода цртан филм задниот поклопец случај
Обрасци:
Цвет,Цртан Филм,Животно,Пејзаж,Дрво,Девојка
Стил:
Мода и Слатки Назад Заштитна Телефон Случај Маска
Функција:
Луксузна 3D Печатење Телефон Случај
Материјал:
Ултра Мека Silm Тенка TPU Силиконска Маска
Состојба:
100% Сосема Нов Висок Квалитет На++++,25 Patters Печатење
Видови:
Назад Слики Со Страни Транспарентен Случај
Функција:
Заштита од Гребнатини и Паѓа
Тежина:
about 30g

Избор на клиент