• Новак
100pcs Машки да се Женски Навој PCB Одбор Месинг Столбови ќор-сокак М2 x 10мм

100pcs Машки да се Женски Навој PCB Одбор Месинг Столбови ќор-сокак М2 x 10мм

DEN 120.48
Во достапна форма

Пристапност

Име На Производ : Месинг Ќор-Сокак Столбови
Тема големина : М2 машки да се женски М2
Навој дијаметар : 2 mm / 0.08 инчен
машки конец Должина : 4 mm / 0.16 инчен
Телото Должина : 10 mm / 0.39 инчен
вкупно Димензии (прибл) : 14 x 3 mm / 1.4 х 0.3 цм (L x Max.D)
Материјал : Месинг
Боја : Златна
Нето тежина : 53 g
Пакет содржина : 100 (+/- 2%) x месинг столбови ќор-сокак
Само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Главните карактеристики

Материјал:
Легиран челик
Број На Модел На:
Како што е прикажано
Пакет:
Под 50Pcs
DIY Материјали:
Металугрија
Бренд Име:
ACAMPTAR
Вози Стил:
Никој
Глава Стил:
Како што е прикажано
Завртка Тип:
Како што е прикажано

Избор на клиент