• Новак
Calla Лили Обетки

Calla Лили Обетки

DEN 143.52
Во достапна форма

Пристапност

НИЕ се КОРИСТИ САМО ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ СИЛНА МАТЕРИЈАЛ, ДА НЕ СЕ СКРШЕНИ ИЛИ ЛОШАТА ЛЕСНО Нов и висок квалитет. Најдобриот подарок за вашите пријатели и си Многу individualize, нека ви плима до одеднаш Диви, личност, многу популарна 1.Боја : Антички silve и Антички бронза 2.Големина : 15*38mm. 3.100% Сосема Нов и Висок Квалитет 4.Материјал : Месинг,Цинк Легура ( Никел слободни и да Доведе слободни,Животната средина,Алерген бесплатно специјално ) 5.Повод : Годишнина,Подароци,Партија,Свадба 6.Пакување : OPP Вреќа

Главните карактеристики

Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
BASHANBAOSHUI
Број На Модел На:
N0.19
is_customized:
No
Пол:
Жените
Материјал:
Цинк Легура
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата

Избор на клиент