• Новак
Новиот 2017 мода каубојски чизми чизми со висока револвер чизми и удобно рекреативни платно чевли за зима

Новиот 2017 мода каубојски чизми чизми со висока револвер чизми и удобно рекреативни платно чевли за зима

DEN 2605.00
DEN 2832.00
-8 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Подигнете Тип:
Јава, Equestrian
Сезоната:
Зима
Обвивка Материјал:
Кадифен
Платформа Висина:
3-5cm
Затворање Тип:
Лизга-На
Insole Материјал:
Гума
Шаблон Тип:
Граничи
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Вратило Материјал:
Платно
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
KNCOKAR
Подигнете Висина:
Средината На Теле
Моден Елемент:
Кристално
Горниот Материјал:
Платно
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Декорација:
Pleated
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Кожа Стил:
Nubuck Кожа
Пол:
Жените

Избор на клиент