• Новак
2 парчиња SBR12 300мм CNC Линеарна Guideway Железнички Цилиндрични Водичи 12mm и 4pcs SBR12UU Лизгачот Линеарна Имајќи Блокови Линеарна Водич Сет

2 парчиња SBR12 300мм CNC Линеарна Guideway Железнички Цилиндрични Водичи 12mm и 4pcs SBR12UU Лизгачот Линеарна

DEN 1056.00
Во достапна форма

Пристапност

силна свиткување отпор, не е лесно да деформација и нема нарушување, може да ги исполни барањата на работа
6. Ние прифаќаме 14 дена политика на враќање. Ќе бидете известени на следење на број еднаш цел испраќаат надвор. Ние ќе го избере најдобриот и најсоодветната испорака компанија. Ве молиме контактирајте ја вашата локална царинска испостава со понатамошни прашања на оваа тема. Ако треба да се постават се справи, ќе треба да додадете уште еден разликата во цената
предност
1. Откако ги добивме производ и проверени, ние ќе се направи наплата за учество во 24 часа. Ние бидете сигурни дека објектот е сосема нов со оригиналниот пакет и нудат 1 година гаранција за квалитет. Покрај тоа , ние сами многу професионални CNC инженер во тимот за да им помогне да ви понуди било на CNC решенија . како резултат на потребата на железнички монтажа на дупки, на неконвенционален димензионални упатство е обичај должина, не се намали.
2 парчиња SBR12 300мм CNC Линеарна Guideway Железнички Цилиндрични Водичи 12mm и 4pcs SBR12 UU Лизгачот Линеарна Имајќи Блокови Линеарна Водич Сет
Пакет Се Вклучени:
2 PCx SBR12 упатство
4 PCx SBR12 UU Лизгачот
Ве молиме имајте во предвид :
1.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
2XSBR12300J4UU
Бренд Име:
ToAuto
Водич Ширина или Дијаметар:
12mm
Водич Должина:
300

Избор на клиент