• Новак
12.1 Индустриски Одделение J1900 Quad Core Панел PC Сите Во Еден Barebone КОМПЈУТЕР Со USB Порта За Миленичиња Болница

12.1 Индустриски Одделение J1900 Quad Core Панел PC Сите Во Еден Barebone КОМПЈУТЕР Со USB Порта За Миленичиња

DEN 18478.56
Во достапна форма

Пристапност

Ние може да направи за вас. Ние ќе ги реши што е можно поскоро., Рибар Чувајте Најголемиот Дел Цел !!!!!!! Повеќе изберете за вас тука!!!Ние сме фабрика продавница.
ГАРАНЦИЈА УСЛОВИ
Ние обезбедуваме 18 месеци
Повратната информација е многу важно за нас, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети, или контактирајте со нас ако има некои проблеми со нашите објекти. Ако треба.0 Екранот Интегрираната Intel HD Graphics , 1×VGA 、 1×HDMI Аудио Интегрирани ALC662, факултативна 1×МИКРОФОН-во,1×Line-out/2 W вградениот звучник Другите 1×GPIO ( факултативно ) , 1×LPT ( факултативно ) , 1×PS/2 ( факултативно ) Patulous Опција 1×SIM , 2×мин-pcie(wifi/3 G факултативно ) Чувар Тајмер 1-255s , Програмабилни Термички методи Fanless Потрошувачка помалку од 15 W Работа Темп.Добредојдовте На Шенжен Ling Џијанг Компјутер Technology Co.само контактирајте со нас.8 Гаранција Гаранција 12 месеци Цел информации Име на Модел ППЦ-121 P ( Надградба ) Стандардна J1900 ПРОЦЕСОРОТ 4 G SSD 32 G ( Win7 ) 800×600 4×USB 4×COM 2×LAN 1×VGA 1×HDMI Додатоци 12 V/5 A адаптер , Моќ линија , 4 поставува вградени Инсталирате копчето,RS485 приклучок за Факултативна RAM меморија 8 G SSD 64 G/128 G/256 G 3 G/WIFI АУДИО/вградениот звучник итн.1" Резолуција 800×600 Светлината 300cd/m2 Контраст 350 : 1 Допир 4-жица Кина resistive екран на допир LCD екран индустриски LCD дисплеј Систем ПРОЦЕСОР Intel J1900 Quad Core 2 GHZ , ПРОЦЕСОРОТ Потрошувачка на Енергија 10 W Чипсет Интел Bay Трага СПЦ Меморија RAM меморија Одборот 4 G DDR3 4 G MAX 8 G Складирање SSD 32 G ( До 64 G/128 G/256 G )
Optional 2.

Главните карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
ППЦ-121P
Бренд Име:
Ling Џијанг
Тип:
Вградливи
ПРОЦЕСОРОТ:
Intel Celeron J1900 Quad Core
Чипсет:
Intel Bay трага СПЦ
меморија:
Меморија Одборот 4G Max 8G
Складирање:
SSD 32G(До 64G/128G/256G)
систем:
XP/Win7/Linux/Win8/Win10
lan:
2*10/100/1000Mbps RJ45 LAN
Сериски Порт:
COM1 RS485 COM2-COM4 RS232
USB:
4*USB
Термички методи :
Fanless
боја:
Сребро.

Избор на клиент