• Новак
Полу-автоматско ограничување машина spout покрие duckbill покрие ограничување машина маска во облик на ограничување машина 220V 240W 1PC

Полу-автоматско ограничување машина spout покрие duckbill покрие ограничување машина маска во облик на ограничување

DEN 53306.00
DEN 56112.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

24 KW
Воздухот извор : 0. Применливи на медицината, храна, козметика, нафтени производи, биологија, пестициди, хемикалии и други индустрии, играат улога во течење-доказ, анти-кражба.
Полу-автоматско ограничување машина spout покрие duckbill покрие ограничување
машина маска во облик на ограничување машина 220 V 240 W 1 PC
Ако имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно. Ако
можете да дознаете машината е било оштетен, не се регистрирате и жалба против локалните превозот
компанијата; Потоа ги преземат слики за оштетена машина и пакет, веднаш испрати
порака до нас, ние ќе ви помогнат да го надминете проблемите.
1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќе
добиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате.6 MPa
Ограничување на опсегот : Φ10-55мм
Ограничување на брзината : 15-20 шишиња/мин
Се прилагодат на шише висина : 50-300мм
Шише капаче тип : пластика, метал круг капа, пумпа главата капа, duckbill капа, итн.
Вкупната тежина : 40 Kg
Изглед, големина : 400*300*500mm
Задоволството На Клиентите :
Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!
Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
GJXG-2
Бренд Име:
LZHZXY
Состојба:
Нови
Тип:
Вертикална
Напон:
AC220V
Фреквенција:
50/60Hz
моќност:
0.24 KW
воздухот извор:
0.4-0.6 MPa
Ограничување На Брзината:
15-20 шишиња/мин
Се прилагодат на шише висина:
50-300мм
Вкупната тежина за:
40kg
Изглед големина:
400*300*500mm

Избор на клиент