• Новак
50cm Силика гел Кукла Раѓа Кукла Смири Кукла Lifelike Бебиња игра игра играчка куќа за Деца е Роденден на Божиќ Подарок

50cm Силика гел Кукла Раѓа Кукла Смири Кукла Lifelike Бебиња игра игра играчка куќа за Деца е Роденден на Божиќ

DEN 4062.00
DEN 5077.44
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


пријателски потсетник : Прирачник за мерење, тежина, големина, мала грешка пакувањето на Производот ќе биде надграден нередовно! Топло совет : ве Молиме забележете дека поради осветлување ефект и display brightness / contrast и други прилагодувања, во сликата на сајт и вистинската боја на предмети, може да постојат суптилни разлики. Повратни информации : Драги пријатели, вашето задоволство е наша услуга начело, и вашата повратна информација за нас е многу важно. Ве молиме одберете превозот метод и платниот налог, вклучувајќи го и превозот (ако сте треба да ги сноси товар). Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Бидете сигурни дека вашата моментална адреса е точно кога ќе закажете 2. Не можеме да се осигура дека сите меѓународни превозот време, поради обичаи и географски разлики во одделни земји, може да влијае на времето за испорака. Ние ќе пакување и транспорт на пакет што е можно поскоро! Нашата гаранција : Ако не сте задоволни со квалитетот на нашите производи за 100% , може да одлучите да го промените стоката во рок од 30 дена по датумот на испорака на стоки, транспорт на товар на купувачот, не ја оштетува стоката и оригинално пакување.

Главните карактеристики

Бренд Име:
ANUOTONG
Тип:
Моден Кукла,Бебе Кукли,Интерактивни Кукли
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
Филм & TV
Број На Модел На:
JW-19
Форма:
1/3
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Пол:
Унисекс
Батеријата:
NO
Димензии:
50cm
Предупредување:
да се чува далеку од оган
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Карактеристики:
Цртан Филм,Образовни,Модел,Мека
Тип На Објект:
Кукли
Материјал:
Силика Гел

Избор на клиент