• Новак
Трговија на големо Шарм парична Казна Накит 30PCs 15*13 мм КС Злато на Ѕвонење Зголеми Цвет Шарм Приврзоци Наоди За Накит Одлуки Шарм XSP03

Трговија на големо Шарм парична Казна Накит 30PCs 15*13 мм КС Злато на Ѕвонење Зголеми Цвет Шарм Приврзоци

DEN 409.00
DEN 431.04
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

com
DHL
За 5-10 дена
www. Ве молиме додадете ме на
на вашата листа на омилени продавачи.5 g ( 1g = 5 Карат)
Материјал
КС Злато на Ѕвонење Шарм
Дупчење
Целата Дупчење
Боја
Видете на сликата. Имаме доволно снабдување.
Добредојдовте на мојот Alibaba Продавница. Ви благодариме за вашиот бизнис. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разлика
меѓу нас .
Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, Ние ќе одговориме на вашите e-mail во рок од 24 часа
од моментот кога ќе ја прими поради различни временски зони. ние може да го реши секој проблем за вас. Можете да ги купите тука сите видови на
монистра, привезоци, полу-готови производи, исклучителна накит гем, како и Етничките, Регионални и Племенски накит,
Обетки, Ѓердани, Нараквици.com
UPS-от
За 5-10 дена
www. Повеќето од производите, директно од фабриката , за да се обезбеди ниска цена и
висок квалитет на производите.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате. Ако имате било какви
прашање или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Овие накит, повеќето од нив се направени од 100% природни Yak на Коските, забите, школка и
камен .

Главните карактеристики

Бренд Име:
SorcerKeeper
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Цвеќиња
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
XSP03
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Метал:
Цинк Легура
Големина:
15*13 mm
боја:
кс злато
Цвеќиња:
Зголеми цвет

Избор на клиент