• Новак
18 слободен брод на домашната врата до врата брод електрични фрај сладолед машина еден пан млеко мраз roll машина R410 пржени мраз пан машина

18 слободен брод на домашната врата до врата брод електрични фрај сладолед машина еден пан млеко мраз roll

DEN 61560.00
DEN 64800.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

2 Користење на state-of-уметноста ладење технологија на нашата машина да понуди одлична дизајн и добри перформанси. 4 Widly користи во чај ресторан, кафуле, замрзната храна ,одмор храна ,алкохол продавници и така натаму. машина тело е направен од дебела челик лакирани, трајни, вода & прашина доказ.
Совет : 1. Се користи за различни слатка течност, сладолед суровини, млеко, разни овошни сокови 3 Усвојува познатиот бренд на компресор, добри перформанси, долг животен век, висока ефикасност и заштеда на енергија 4 Сите разладниот систем усвојува високо квалитетни бакар. Фрид сладолед Roll Машина Карактеристики 1 Лесно ракување.Оваа мраз машина е компактна големина, лесен во тежина, лесно да се движите , безбедно да работат и заштеда на енергија.
Машина Карактеристики :
Модел : Една тава со десет кофи модел со стаклен капак
CE сертификација : имаме, тоа е неопходно за земјата во ЕУ
напон : 220v/50hz or110v/60hz(110v треба измената,тоа чини околу 5 дена)
ладилни : R22(R410 треба измената,тоа чини околу 5 дена)
моќност : 1000w
тежина : 46kg
димензија : 720 X540 X1200mm( вклучува стакло покрие големина)
пан кол : за 36 Cm
кофа големина : 10cm*7. Префрлете се на власт, се стави на суровини . 6 Со квалитет вентилатор, може да се направи компресор кул брзо, може да се заштити компресор.

Главните карактеристики

боја:
Светло Жолта, Лаванда, Војска Зелена
Капацитет (Четвртиот):
unknow
Број На Модел На:
фрид сладолед машина
Бренд Име:
Jinkeli
Тип:
Воздушно Ладење
сертификација:
CE
Моќност (W):
100W
Капацитет:
500-1000ml
Име:
тајланд сладолед машина фрај сладолед машина за пржење мраз машина
Пердув:
еден мраз пан машина
Други име:
пржени мраз пан машина пржени мраз машина
Други Имиња:
сладолед пан,рамни тава фрид сладолед замрзнување машина yoghourt
Примена:
замрзнати yoghourt, овошен сок замрзнување,меур чај замрзнување,млеко,путер
Функција:
пржени фрај пржење се тркалаат
извезени земја 1:
полска,велика БРИТАНИЈА,ОАЕ,Саудиска arabe, НАС,Austrilia, шпанија, чили,Панама
извезени земја 2:
Сингапур,Ирак,Германија,Мексико, Martinique, Португалија

Избор на клиент