• Новак
YAFEI Проширување Вакуум Градите Пумпа Женското Тело Подобрувач Exerciser Градите Првенство Enlarger Секс играчки за Парови Градник Massager

YAFEI Проширување Вакуум Градите Пумпа Женското Тело Подобрувач Exerciser Градите Првенство Enlarger Секс

DEN 470.00
DEN 672.00
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


YAFEI Проширување Вакуум Градите Пумпа Женското Тело Подобрувач Exerciser Градите Првенство Enlarger Секс играчки за Парови Градник Massager Опис :
1.Силикони и Не-токсични АБС материјал,безбеден и сигурен. 2.Exerciser цицање Градите пумпа. 3.Производ големина:L120*D100mm 4.Боја кутија и дискретна пакет,заштита на вашата приватност. 5. Функција : 1.Friming и зголемувањето на градите за Мажите и Жените,вежбање и резултат на градите.
2.Јас mprove жените градите подобрување и Промовирање на циркулацијата на крвта.
3. Обликувањето на телото убава.

Главните карактеристики

боја:
градите вакуум пумпа
Тип На Објект:
Возрасни Игри
Бренд Име:
YAFEI
Непристојни Слика:
No
Големина:
Silicone+ABS
Број На Модел На:
YF-SM008
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
ABS
Тип На Објект:
возрасни игра
Функција:
Вшмукување Чаша Женски Exerciser Пумпа
боја:
Црна+транспарентен
Пакување Детали:
Боја кутија и дискретна пакет
Matrial:
Силиконски+нетоксични ABS
Број На Модел На:
градите massager
Производ големина:
L120*D100mm
Функција:
Проширување Тело Подобрувач
Водоотпорен:
да/Секс играчки
function1:
секс играчки за

Избор на клиент