• Новак
Нордиските Стил Фрли Перница Случај Дома Декор Софа Кревет Симпатична Животно Печатени Лен Плоштадот Перница Покрие Cojines Almofadas

Нордиските Стил Фрли Перница Случај Дома Декор Софа Кревет Симпатична Животно Печатени Лен Плоштадот Перница

DEN 163.00
DEN 239.52
-32 %
Во достапна форма

Пристапност


Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контактирајте со нас во времето ние ќе ви даде бесплатен превозот,и изберете побрзо се Изразат за што ви благодарам.
Перница случај се опише како што е подолу :
Материјал : 100% природни нови Памук, Лен Ткаенини
Големина Приближно : 45см * 45см (18 инчен * 18 инчи) 30*50cm
Сите перници се рачно изработени, не може да биде 1-2cm отстапување постои,се надевам, ќе може да се разбере.
Ние не се осмелувам да ветување цена на производот е најниската цена,
но, ние може да вети иста цена и со најдобар квалитет
Назад на Перница Опфаќа : Обична Боја без печатени слика
Отвори : Zip
Ова е САМО перница Покрие без да вметнете Една Страна Печатење Перница Покрива
[Производи Печатење] Перница поклопецот е еден двострано печатење, на задната страна е чиста коноп боја
Answer : ___________________________ Note :
1. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
За Нега На Настава :
Ладно и нежни машина за миење
Висат да се исуши, да се избегне триење и присилува
Да се избегне продолжување на изложеност на сончева светлина
.

Главните карактеристики

Големина:
450mm*450mm
Употреба:
Стол,Автомобил,Седиште,Украсни
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
КОКО КАНАЛ
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
A6033
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Други
Мека индекс:
Умерена
дебелина, индекс:
Конвенционалните
Еластична индекс:
Микро-бомба
Тежина:
0.1 кг
Употреба:
Божиќ,Дома,Хотел,Декоративни,Чаир,Постелнина

Избор на клиент