• Новак
- Понг И Бадминтон Зафат Sweatband Overgrip Работи Headband Спорт, Фудбал, Јога Салата Фитнес Машки Жените Коса, Пот Бендови

- Понг И Бадминтон Зафат Sweatband Overgrip Работи Headband Спорт, Фудбал, Јога Салата Фитнес Машки Жените

DEN 104.00
DEN 146.88
-29 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис :
1. Име на производ : Мода Спорт Headband со Јога Antiperspirant Појас Фитнес Работи Sweatband
2. Материјал : полиестер влакна + млеко влакна
3. Карактеристики : пот абсорбента, врзана коса нагоре; hidroschesis, водич пот; брз сува и дише
4. Големина на : Слободен Големина за 23.5 cm * 11 cm / 9.25 * 4.33 инчен
5.Пакување Листа : 1 * Мода Спорт Headband со Јога Antiperspirant Појас Фитнес Работи Sweatband

Главните карактеристики

Бренд Име:
MUMIAN
Дебелина:
Тенка
Контрола Пригушувањето:
Сува
Број На Модел На:
контрола лента
Материјал:
Полиестер

Избор на клиент