• Новак
Најдобар квалитет! Целосен сет столче опфаќа за Мерцедес Бенц ML 300 400 500 W164 2011-2006 трајни мода седиште опфаќа,Бесплатен превозот

Најдобар квалитет! Целосен сет столче опфаќа за Мерцедес Бенц ML 300 400 500 W164 2011-2006 трајни мода седиште

DEN 11827.00
DEN 16896.00
-30 %
Во достапна форма

Пристапност

Превозот : Превозот Време : Откако ќе плаќање,сите објекти ќе биде предаден во рок од 7 работни дена.Политика На Враќање : 1.Плаќање : 1.Повратни информации : pls ни даде postive повратни информации по добивање на вашиот пакет,доколку ги имате било какви прашања во врска со нашите производи. СИТЕ големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес. plsss ги споделите со нас ,контактирајте не преку табелата прозорец или пратете ми порака ние ќе го реши проблемот на најдобар начин. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Детали за производот :
2.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. ние, исто така, се обрне повеќе внимание на нашата служба за корисници.За Бизнис Купувачи : 1. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот ; 2. Ќе најдете една неверојатна спектар на високо квалитетни евтини производи тука.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.За Нас : Добредојдовте на нашата онлајн продавница веб-сајт во прв план. И што треба да се плати се врати превозот обвиненија,откако јас recived оваа точка,ќе испрати назад сите пари за вас.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Материјал Тип:
вештачка кожа
Објектот Висина:
35cm
сет парче:
1
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Бренд Име:
RUIRI
Објектот Ширина:
65cm
Објектот Должина:
135cm
Објектот Тежина:
6kg
Mfg Серија Број:
М-0064
Производ вклучува:
5 седишта столче опфаќа + 2 вратот перници
Производ Карактеристики:
дише,Удобно,трајни,мода
Материјал:
Вештачка Кожа и Лен

Избор на клиент