• Новак
Wyieno 5Pcs/Многу За Zenfone2 Ласерски Z00ED Звучникот За Asus Zenfone 2 Ласерски 5.0 ZE500KL Ѕвончето Flex Кабел за Телефон Делови Измамник

Wyieno 5Pcs/Многу За Zenfone2 Ласерски Z00ED Звучникот За Asus Zenfone 2 Ласерски 5.0 ZE500KL Ѕвончето Flex

DEN 456.00
Во достапна форма

Пристапност


5 Pcs/Многу За Zenfone2 Ласерски Z00 ED Звучникот За Asus Zenfone 2 Ласерски 5.0" ZE500 KL Ѕвончето Flex Кабел за Телефон Делови Измамник
Спецификации :
1, Моделот : За asus zenfone 2 ласерски 5.0" ze500kl ze500kg
2, Боја :
3, Пакет Содржина : 5 компјутери ѕвончето
4, Превозот време : Стоки ќе биде транспортирана од 2 работни дена
- - - - - - - - - Повеќе Детали Фото Покажува - - - - - - - - -

Главните карактеристики

Бренд Име:
wyieno
Број На Модел На:
за zenfone 2laser 5.0 ze500kg
дизајн:
Бар
Место на Потекло:
Gongdong Кина
is_customized:
Yes

Избор на клиент