• Новак
Семејството Копче Синџир, Тоа Секогаш се Чини дека е Невозможно, се Додека Тоа е Направено од Нерѓосувачки Челик Keychain Пријатели Keyring Подароци Инспиративни Накит

Семејството Копче Синџир, Тоа Секогаш се Чини дека е Невозможно, се Додека Тоа е Направено од Нерѓосувачки

DEN 125.00
DEN 189.12
-34 %
Во достапна форма

Пристапност


Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Боја : Како На Сликата Покаже Предмет Тип : Keychain Keyring Стил : Креативни, Симпатична Количина : 1 Buc 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Парична Казна Изработка, Атрактивен Изглед. Отпорност На Корозија, Отпорност На Абење. Нема Деформација, Без Промена На Бојата. Лесен За Употреба И Удобен За Носење, Симпатична. Тоа е Gadget, со цел Да Направи Изненадување На Вашите Пријатели И Семејството. Погоден За Наврати : Запознавање / Секојдневниот / Свадбена / Годишнината / Неколку подарок/ Укажуваат на тоа

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Bespmosp
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Метална боја:
Титаниум Позлатен
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
O2839
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Моден
Функција:
моден накит
Повод:
Партија/ Подарок/ Ангажирање/ Годишнината /Секојдневниот Живот
За луѓето:
Жените,Семејството,Пријатели,
Функција:
Врвен квалитет
моден дизајн:
Најдобрите како подароци

Избор на клиент