• Новак
топла продаде - трговија на Големо -жешка >>Античките костими Hanfu рачно изработени садници miao сребро претерани Earring Pendant пар

топла продаде - трговија на Големо -жешка >>Античките костими Hanfu рачно изработени садници miao сребро

DEN 1199.00
DEN 2351.52
-49 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис
Miaoxiu везови Miaoxiu се однесува на старите народни наследство на Miao везови мајсторство, Miao везови има единствен национален стил и вештини. Постојат многу бод, везови, везови, везови, плетенка јазол вез, везени палачинка завиткани, decals, влечење цвеќиња, хит на детето, десет видови на цвеќиња, Miaoxiu покажува технолошко ниво на Miao жени висока прецизност. Но, во последно време, постојат убави жени се прашуваат, зошто е тоа стар? Зошто работите се валкани, па дури и недостатоци. Тој рече мојот. Стариот вез е на рака извезени од старите времиња, а тоа е на неколку години. Стариот е неизбежна, но исто така и малку подобро, изгледа нови. Валкани и blemish се сите траги на време врнежи, тоа е неизбежно.

Главните карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Стил:
Етнички
Бренд Име:
firehorse
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
A

Избор на клиент