• Новак
Leige Накит Природни Зелени Peridot Прстен за Жените 925 Фунта Сребрен Накит Принцеза Намали скапоцен камен Ангажман Ветување Прстени

Leige Накит Природни Зелени Peridot Прстен за Жените 925 Фунта Сребрен Накит Принцеза Намали скапоцен камен

DEN 2966.00
DEN 4944.00
-40 %
Во достапна форма

Пристапност

Бренд : Lei Ge Накит Главен Камен : природни peridot Акцент Камења : cz Камен Големина : 6 X6mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.30 cts Печат : S925 Камен Намалување на : принцезата намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака :

Главните карактеристики

Прстен Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Гем Боја:
Зелена
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Ангажирање
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Метал Печат:
925,Фунта
Поставување Тип:
Prong поставување
CertificateType:
ЦВА
Бренд Име:
LeiGe Накит
Обликотшема:
Плоштад
Број На Модел На:
RPS66229-ЈП
is_customized:
Yes
Главниот Камен:
Peridot
Стил:
Класичен

Избор на клиент