• Новак
КИНА националните презентираат бизнис Воена УМЕТНОСТА на ВОЈНАТА # Сонцето-Tzu # Бамбус Колектор Издание статуа+СВИЛА КНИГА Колектор Издание

КИНА националните презентираат бизнис Воена УМЕТНОСТА на ВОЈНАТА Сонцето-Tzu Бамбус Колектор Издание статуа+СВИЛА

DEN 9120.00
DEN 9600.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.
Воздухот mail пост :
во Австралија , САД , велика БРИТАНИЈА : 15-20 дена .
друга земја треба повеќе од 30 дена
3 : ако сеуште не сте го добиле вашиот пакет по 30 дена . Не се сеќавам да ни кажете го вашиот телефонски број во полето за белешка на вашата исплата информации. Пазарна цена : US $ 1200 оваа точка се вклучуваат две ставки ( Бамбус Колектор Издание статуа книга + свила книга на Уметноста на војната на Сонцето Tzu ) материјал : Бамбус + свила тежина на пакет : 4. работникот треба кога тие ја испорача вашиот пакет.
2 : ве Молиме да се разбере дека International shipping бара повеќе комплицирано превозот процедури (како на пример, двете земји царинските транзит станици и др.), тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација. ако за испорачани во пакет или чевли било какви прашања , ве молиме обратете се до мене , Ние ќе се реши што ПОБРЗО .
ние ќе им понуди на trucking број или пост станица ТЕЛ . kg добар квалитет 、
Испорака метод :
1 : ние ќе ги провери и пакет внимателно и да ги испратите вашата нарачка за пост станица во текот на 2 дена по примање на уплатата .

Главните карактеристики

Регионален Функција:
Кина
Бренд Име:
TANGYONG УМЕТНОСТ
Тема:
Луѓе
Материјал:
Бакар

Избор на клиент