• Новак
Италијански Стил Мода машки Фармерки Светло Сина Боја, Памук, Тексас Тесни Фармерки Водат Хип Хоп Панталони Бренд Дизајн Искинатите Фармерки Мажи

Италијански Стил Мода машки Фармерки Светло Сина Боја, Памук, Тексас Тесни Фармерки Водат Хип Хоп Панталони

DEN 1632.00
DEN 3263.04
-50 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Мажи
Материјал:
Тексас
Фармерки Стил:
Молив Панталони
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
логото
Одговара Тип:
Тенок
Број На Модел На:
RL703
Стил:
Гроздобер
Измијте:
Уништи Се Мијат,Потресен,Stonewashed,Средни,Бела
Половината Тип:
Средината
Ткаенина Тип:
Лента
Должина:
Full Length
Затворање Тип:
Патент Летаат
Бренд Име:
Balplein
Дебелина:
Midweight
Материјал:
Памук
Големина:
29-38

Избор на клиент