• Новак
Leggings Тексас Фармерки Панталони со Џеб Средината на Половината Тенки Долги Тренингот Leggins Имитација Тексас Жените Слабеење Leggings Молив Панталони

Leggings Тексас Фармерки Панталони со Џеб Средината на Половината Тенки Долги Тренингот Leggins Имитација Тексас

DEN 473.00
DEN 705.60
-33 %
Во достапна форма

Пристапност


Име на производ : тексас Leggings
Главен материјал состав Полиестер (полиестер)
Панталони долго : девет панталони
Дебелина : General
Големина : s / m, l/XL , xxl

Главните карактеристики

Големина:
XL, S/M (42-44), L/XL (50-52)
Бренд Име:
Asstseries
Материјал:
Памук,Полиестер,Spandex
Шаблон Тип:
Цврста
Половината Тип:
Средината
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Ankle-Length
Дебелина:
Тенка
Стил:
Повик
Број На Модел На:
12
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените

Избор на клиент