• Новак
HUAYI фотографија backdrops бебе позадина позадина фото проп позадина новородените деца chevron backdrops Д-6776

HUAYI фотографија backdrops бебе позадина позадина фото проп позадина новородените деца chevron backdrops Д-6776

DEN 307.00
DEN 480.00
-36 %
Во достапна форма

Пристапност

Позадина Продавница не може да понуди наплата на замена на предмети кои имаат мала боја варијации за ова
причина бидејќи ова е природниот процес за било печатени објект.

Предмети што не се баш исти како и емисии на веб-страница по печатени.

За Боја :
Ве молиме имајте на ум дека секој компјутер има различни бои и резолуција прилагодувања така бои се прикажани на вашиот екран може да се разликува малку од реалните
печати во зависност од вашите прилагодувања.
Прилагоди На Големината :
Ние, исто така, направи сопствени цел во овие материјали без никакви дополнителни надоместоци, ве Молиме порака нас ако ви треба различна големина или дизајн, сакаме да зборувам со вас.
не висока Резолуција,па треба далечина да се земе слики
Како да ги отстраните брчките ?
Можете да железо од назад со не висока температура.
Сликата ја покажува разликата меѓу веб-сајт покажува и реалните backdrops по печатени
Па не ставајте цел ако не може да прифати разлика.
Сите овие димензии се погодни за Новороденче Фотографија и Мали Деца или домашни Миленичиња Фотографија.
потоа валани 3-4days. ние исто така, обезбеди валани превозот начин,но треба да плаќаат за дополнителни превозот

Карактеристики :
Лесен,лесен за ракување и го носат;
Не-рефлективен;
Интензивна живописни бои и реални детали;
Не џеб;
Компјутер за печатени реализам;
Лесно drapped или обесени права.
Сакате да имате среќен шопинг во нашата продавница! Ви благодариме !

Пакет :
Здиплен во пакет стандардно. Сепак, ние може да додадете Grommets
или Пол џебови за мали дополнителни трошоци(ве Молиме да побара ова пред да нарачате).

Главните карактеристики

Големина (мм):
3x5ft, 4x6ft, 5x7ft, 5x8ft, 5x10ft, 6x8ft, 8x8ft, 8x10ft
Бренд Име:
HUAYI
Број На Модел На:
Д-6776
Стил:
Деца
Пакет:
Yes
Материјал:
ткаенина ткаенина
Тип:
Печатени

Избор на клиент