• Новак
Платно HD Отпечатоци Слики Модуларен Ѕид Уметност 5 Парчиња Бел Лотус Камења Слики Цвеќиња Езеро Вода Постери Дома Декор Рамка

Платно HD Отпечатоци Слики Модуларен Ѕид Уметност 5 Парчиња Бел Лотус Камења Слики Цвеќиња Езеро Вода Постери

DEN 257.00
DEN 427.68
-40 %
Во достапна форма

Пристапност


Модерната Апстракт Платно Слика На Ѕид Уметнички Слики Дома Декор За Дневна Соба Модуларен Во HD Печатени Нордиските Постери И Отпечатоци Врамени Масло Tableau Спреј за Печатење Cuadros Декорација Рамка

Главните карактеристики

Големина (Инчен):
10x15 10x20 10x25cm, 20x35 20x45 20x55cm, 30x40 30x60 30x80cm, 40x60 40x80 40x100cm
боја:
Без Рамка, Рамка
Рамка на режимот:
Врамени Огледала
Рамка:
Yes
Материјал:
Платно
Медиум:
Масло
Техника:
Спреј Сликарство
Стил:
Класични
оригиналниот:
Yes
Бренд Име:
PENGDA
Предмети:
Цвет
Форма:
Во комбинација
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
Платно Сликарство
Тип:
Платно Printings
Платно:
Дома декорација
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
сликите за дневна соба ѕид
Рамка:
Со Рамка
Обложување:
УВ,ВОДА-ДОКАЗ,ВЛАГА-ДОКАЗ
Picure Материјал:
зелено мастило печатење на платно
Маслото Стил:
модерната ѕид уметност отпечатоци giclee
Слика Стил И Technic:
МОДЕРНИ ДЕКОРАТИВНИ ПЛАТНО УМЕТНОСТ ОТПЕЧАТОЦИ
современото сликарство,:
ПЕЧАТЕНИ МАСЛЕНИ
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Избор на клиент