• Новак
Поп Рака-насликани Висок Квалитет на Боја Зебра Маслото за Ѕид Декорација Модерна Платно Уметноста на Животните Маслото Коњ Уметност

Поп Рака-насликани Висок Квалитет на Боја Зебра Маслото за Ѕид Декорација Модерна Платно Уметноста на Животните

DEN 1933.00
DEN 3648.00
-47 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО, ние ќе го решат тоа.( Ние брод само платно ,нема врамени, ако треба врамени, ве молиме контактирајте со мене)
Превозот : Кина Пост Воздух Mail За бесплатен превозот .
Повратни информации и Контакт со нас
1 .
2,Како што пакет вашиот Маслото?
А : Во принцип ,ние ќе ги стави пластична фолија на сликите и да го покрие со текот на целата сликите со меур пак, конечно ,навива за да ја испратите.
Компанијата Информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1,Вашиот Маслото е рачно насликани ?
A : Да,Нашиот сликарство се целосно рачно изработени од страна на нашите професионални уметници.Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.( Ние брод само платно ,нема врамени, ако треба врамени, ве молиме контактирајте со мене)
3,Ние сме голема веледрогерија, можете да ги споделите со нас вашиот капацитет за производство ?
A : Сега имаме 35 професионални уметници работел во нашата фабрика, ние може да произведе околу 10.Други можеби ви се допаѓа
Ou Shi Mei Рака-насликани Маслото Детали Ставка Име на Коњ Маслото Metarial Акрилик/Масло и Платно Стил 100% Рака Насликани Големина Прилагоди е Достапна Превозот Бесплатен Превозот Рамка БЕЗ Рамка ,без било рамка Пакување Навива за да испратите ОЕМ Достапни ГЛАСАЧКО место : сликарство големината ќе биде додадено околу 8cm-10cm, како што ќе купите 50x60cm ,ние ќе ви испратиме платно големина приближно 58x68cm и оставете 8-10 CM за да се поместуваат.

Главните карактеристики

Големина (Инчен):
50x70CM, 60x90CM, 70x100CM, 80x120CM
Тип:
Масла
Предмети:
Животните
Рамка:
No
Материјал:
Лен
Форма:
Еден
Рамка на режимот:
Формулиран
Број На Модел На:
зебра маслени
Стил:
Модерна
Медиум:
Масло
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Бренд Име:
Huang Уметност
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Стил:
Дома декорација
Примена:
Ѕидот декорација / Подарок за пријател
Материјал:
Висок Квалитет На Платно&Бои
Слика Стил:
100% Рака насликани на Платно
квалитет:
Висок квалитет
Рамка:
Без Рамка ,само платно сликарство
Кориснички Фото:
OK
прилагодена големина:
OK
Сопствени Бои:
OK
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Избор на клиент