• Новак
1 Пар Симпатична Жените Нови Унисекс Ниска Намали Глуждот Чорапи Среќен Прекрасна Точка Памук Секојдневен Мода Чорапи

1 Пар Симпатична Жените Нови Унисекс Ниска Намали Глуждот Чорапи Среќен Прекрасна Точка Памук Секојдневен Мода

DEN 86.00
DEN 144.00
-40 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
One Size
Материјал:
Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Dot
Дебелина:
Стандард
Тип На Објект:
sock влечки
Пол:
Жените

Избор на клиент