• Новак
FLTMRH 1500pcs/многу 6mm Сребро Злато Позлатен Цвет petal Крајот Spacer Монистра Капи Шарм Мушка Чаши За Накит Одлуки(yiwu)

FLTMRH 1500pcs/многу 6mm Сребро Злато Позлатен Цвет petal Крајот Spacer Монистра Капи Шарм Мушка Чаши За Накит

DEN 81.60
Во достапна форма

Пристапност

Добредојдовте на нашата продавница Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. Ова е време на испорака за пакет : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 16 - 60 работни дена Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 10-45 работни дена E-Пакет- 5-25 работни дена EMS-5-12 работни дена DHL/Федекс/UPS/ТНТ3-10 работни дена ПОВРАТНИ информации Никакви позитивни повратни информации се охрабрување, бидејќи вашето задоволство е наша ги извршуваат. Ако уживате на нашите производи, ве Молиме помогнете со сите пет ѕвезди. тоа ќе биде посовршен Со позитивни повратни информации или убави слики. Некогаш таму можеби несреќен работи се случуваат, Не се загрижени, контактирајте ме ќе се реши тоа како да одговорат на вашата добрина. Ние го поздравуваме секој добар предлог од вид клиент, верувајќи комуникација може да се реши нешто, а не насилство о

Главните карактеристики

Накит Наоди Тип:
Скок Прстени & Подели Прстени
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
0.6cm
Објектот Тежина:
26g
Тип На Објект:
накит наоди

Избор на клиент