• Новак
Симпатична Маска, Маска Кадифен Тажната 3D Жаба Маска за Спиење Одмор Патување Спиење Аниме Смешно Подарок G0117

Симпатична Маска, Маска Кадифен Тажната 3D Жаба Маска за Спиење Одмор Патување Спиење Аниме Смешно Подарок

DEN 113.00
DEN 141.60
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Симпатична Очи Покрие Тажен 3 D Око Маска, Маска за Спиење Остатокот Спиење Аниме Смешно Подарок
Опис
Стил : Симпатична
Материјал : Кадифен
Настани : Патување, Спиење, Авиони, итн
Големина : 20*10см
Боја : Зелена(како слика)
Пакетот вклучува :
1 PC Око Маска

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Бренд Име:
MUQGEW
Предупредување:
no
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
G0117
Возраст Опсег:
> 3 години
Животни:
Жаби
Материјал:
Кадифен
Форма:
G0117
Пополнување:
Памук
Тема:
Жаба маска за очи
Тип:
маска за очи
Материјал:
Кадифен
Количина:
1pc
боја:
Зелен(како слика)
Прилики:
Патување, Спиење, Авиони, итн

Избор на клиент