• Новак
S925 чисто сребро украси Рачно Тајландски сребрен прстен машки пари личност talons whimsy черепот прстен

S925 чисто сребро украси Рачно Тајландски сребрен прстен машки пари личност talons whimsy черепот прстен

DEN 1313.00
DEN 1824.00
-28 %
Во достапна форма

Пристапност

Бидејќи производ е ажурирана брзо, ве Молиме да се соберат вашиот црна производ!

Главните карактеристики

Прстен Големина:
6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13, 13.5, 14
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Скелетот
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Површината Ширина:
9mm
Повод:
Годишнина
Бренд Име:
BOCAI
Материјал:
925 сребрен
Процесот:
Тајландски Сребро.
Давање прилики:
Туризмот Спомен
Потекло:
Гуангжу

Избор на клиент