• Новак
Секси О NeckDresses Породилно Облекува Секси Бремени Фустани Породилно Gown Исклучување На Рамениците На Бременоста Фустан Плус Големина Жените Облека

Секси О NeckDresses Породилно Облекува Секси Бремени Фустани Породилно Gown Исклучување На Рамениците На Бременоста

DEN 714.00
DEN 1065.60
-33 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
Asstseries
Материјал:
Памук,Полиестер,Spandex
Стил:
Повик
Силуета:
Лабава
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Обвиткан
Фустани Должина:
Средината На Теле
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Половината:
Империја
Деколте:
О Деколте
Сезоната:
Есен
Број На Модел На:
OJK2323
Пол:
Жените

Избор на клиент