• Новак
Целосна 5D diy Daimond Сликарство 3D дијамант сликарство полн круг rhinestones diamant сликарство вез Индијана Девојка&Волк

Целосна 5D diy Daimond Сликарство 3D дијамант сликарство полн круг rhinestones diamant сликарство вез

DEN 172.00
DEN 264.96
-35 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако се држиме дијамант на погрешна областа на сликарството, отстранете ја дијамант со помош на пинцета.Пријатели од руската Федерација треба да се обезбеди Пасош Информации кога испратите Ali Express Премиум Превозот, SPSR и Пони Експрес. Вметнете ја круг крајот на dotting пенкало во dotting цемент (притисни тешко да се задржи на цемент во место). Исто така можете да ни остави meesge ако сакате повеќе големи големина или имате било какви други прашања. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Солза освен делумно филм и место на дијамант на платно според соодветниот број.
Дијамант Додаток Услуга
Ние ќе испрати било дијаманти кои вие може да изгубите.
Бренд име :
Дијамант тип : Рубикова Коцка Круг Дијамант & 3 D Дијамант Круг
Примена : home/хотел/канцеларија декорација & подарок
на рамка : Ние продаваме дијаманти без Рамка
За дијамант количина : со 30% повеќе од количината на дијамант, апсолутна доволно
Вежба Област : 100% Круг Полн со Везени Дијаманти
Големината на сликата : 20x20cm 30x30cm 40x40cm 50x50cm
Драги пријатели , поради ефектот на малата големина и не е прекрасна , тоа е само за забава на деца и практиката на новодојденци.477 DMC светот стандардна боја Светли бои
2.
Што е со големина на сликата? Нашата големина се однесува на цртање големина, може да се разбере оваа слика
.
3,кутијата е доволно силна за да се заштити производот, но кутија може да се добие малку оштетување за време на транспортот.360 степени по паста е завршена
3.
PS :
Нема видео за да ви покаже како да ја заврши оваа слика на врвот на оваа страница.Ние брод од страна на Ali Express Стандард Превозот,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, EMS и курирската служба DHL.
Ако сакате да се веледрогерија или продавач и да го продаде daimond сликарство во вашата земја,ве молиме контактирајте со нас. И ако сакате општ поглед на ефектот на секоја големина, на следната слика е за повикување само.

Главните карактеристики

Големина:
20x20cm, 25x25cm, 30x30cm, 40x40cm, 50x50cm, 60x60cm
Бренд Име:
fuyun
Употреба:
Слики
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Портрет
Дијамант форма:
Круг
Форма:
три-димензионални
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
30-45
алатка:
Точка вежба пенкало,Здодевни кал,сад
реден број:
SM643
колекции во собата:
Алатки,Доволно Смола Дијаманти ,Печатени HD Платно
Ракотворби Тип:
Недовршениот Дијамант Везови
Други Име на Дијамант Везови:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Други Име на Дијамант Сликарство:
Дијамант Мозаик & Мушка Слика
Дијамант Тип:
3D Рубикова Животинско Круг Дијамант
Примена:
Ѕидот Налепници Дома Декорација & Подарок & Играчка
Декорација Место:
Спалната соба & Дневна соба & Канцеларија
силна точка:
Брз паста дијаманти/Многу може да учествува/Лесно да се научат

Избор на клиент